FutureNet

Fenomén Facebook snáď všetci poznajú, absolútna väčšina aktívnych ľudí s prístupom na internet na ňom majú svoj profil, zdieľajú fotky, názory, videá, svoje zážitky a často kliknú na niektorú z reklám alebo sponzorovaný príspevok, ktorý im Facebook ponúkne. Áno je to fenomén našej doby a výborne sa mu darí. Jeho príjmy z reklám idú do miliárd USD a stále rastú. Čo z toho máme my užívatelia? Zábavu, za ktorú nemusíme platiť, ale zarába na nej niekto iný.

V roku 2012 vznikla myšlienka tento zaužívaný spôsob zmeniť. Nemecko – Poľská spolupráca zakladateľov Ramana Ziemiana a Stephana Morgensterna dal vzniknúť spoločnosti FutureNet – multimedia network club. Vo svojej podstate je to vlastne taký iný Facebook, avšak s tým rozdielom, že FutureNet sa o príjmy z reklám delí so svojimi užívateľmi. Až 90% týchto príjmov je rozdelené medzi užívateľov. Pre užívateľov je niekoľko možností príjmov v systéme FutureNet.

Keď začínal Facebook, tak mu veľa ľudí neverilo a kde je dnes? Možno, že sme na štarte niečoho veľkého čo za pár rokov bude fenoménom doby a možno veľký konkurent Facebooku alebo Twiteru.

Čím viac užívateľov povie svojim priateľom o tejto príležitosti tým rýchlejšie FutureNet porastie a s tým aj potenciál príjmov užívateľov. Je len na vás či vám a vašim priateľom tento vlak príležitosti ujde, alebo sa s ním spoločne poveziete.

Iste sa oplatí Investovať hodinu času, zadarmo si vytvoriť užívateľský profil, pozrieť sa na inštruktážne videá a rozhodnúť sa, či túto modernú sociálnu sieť využívať len na komunikáciu s priateľmi alebo využiť možností ako si zaujímavo zarobiť alebo len privyrobiť. Tá hodina času iste stojí za to! Možno môže úplne zmeniť váš finančný život.

REGISTRÁCIA DO FUTURENET

Shares