EXP ASSET

Produkt EXP ASSET je vzdelávacou platformou v oblasti obchodovania na kapitálových trhoch, medzi inými: forex, kryptomeny a začínajúce podniky.
EXP ASSET poskytuje online vzdelávanie od vedúcich obchodníkov v Poľsku a Nemecku.

Našou hlavnou vášňou je technológia. Na základe dlhoročných skúseností sme schopní poskytovať služby, ktoré nemožno porovnať s inou spoločnosťou. EXP ASSET poskytuje prístup k živým obchodným zasadnutiam a vzdelávacím materiálom na úrovni, ktorá prinesie spokojnosť klientov na neslýchanú úroveň týchto časov.
Naši používatelia môžu sledovať obchodovanie s našimi obchodnými tímami v reálnom čase. Sme radi a radi, že zdieľame toto úžasné riešenie s najširším publikom na všetkých kontinentoch.
Revolúciou riešenia našich služieb je možnosť priniesť finančné výhody našim zákazníkom, ktoré prevažujú nad cenou služby. Všetky naše prebiehajúce projekty sú v pokročilom štádiu vývoja. Zahŕňa to vlastnú medzinárodnú maklérsku kanceláriu, ktorá sa vytvorí v treťom štvrťroku 2017, mikroplatnícky systém pre retailových klientov a veľmi sofistikované banské systémy kryptogenity založené na najefektívnejších technológiách na výrobu obnoviteľnej energie, ktoré sa plánujú prevádzkovať do konca roka 2017.

REGISTRÁCIA DO EXP ASSET

Shares